Інформація про постачання електроенергії на підприємство

ДП «Шахта ім.М.С.Сургая» уклало у 2018 році договір про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії з ПАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ» та договір на постачання електричної енергії з ТОВ «Донецькі енергетичні послуги».
На сьогоднішній день шахта виконує свої обов’язки за договором з ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» в частині попередньої плати за електроенергію.
Підприємство має заборгованість перед ПАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ» за спожиту електричну енергію у сумі 347 млн.грн., яка утворилася за період з 2012 по 2018 роки.
15 березня 2019 року за узгодженням з комерційним директором ПАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ» був складений графік погашення заборгованості за спожиту електричну енергію строком на 6 років. А через три тижні ПАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ» відмовилось від підписання зазначено графіку та запропонувало графік погашення строком на 3 роки, що збільшує щомісячний платіж у шість разів.
На даний час ПАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ» в ультимативному порядку вимагає сплату частини заборгованості в розмірі 5 млн.грн. У випадку несплати, електропостачання на підприємстві буде відключене. Такі дії зі сторони ПАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ» можуть призвести до негативних наслідків.
В свою чергу керівництво ДП «Шахта ім.М.С.Сургая» приймає усі необхідні заходи для врегулювання даного питання та недопущення відключення на підприємстві енергопостачання.

Адміністрація ДП «Шахта ім..М.С.Сургая»

essay services