Інформація щодо електропостачання по ДП «Шахта ім.М.С.Сургая»

У зв’язку з заборгованістю за спожиту електричну енергію, з 3 липня 2020 року ПрАТ «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля» та ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» було обмежено споживання електричної енергії ДП «Шахта ім.М.С.Сургая» до рівня аварійної броні, це було розміщено на їхньому каналі YouTube.
Згідно п 3.10 Постанови КМУ № 392 від 20 травня 2020 року «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID–19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV -2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (із змінами), на період дії карантину забороняється постачальникам електричної енергії, операторам систем розподілу електричної енергії здійснювати відключення та обмеження нижче технологічного мінімуму споживання електричної енергії підприємств централізованого водопостачання та водовідведення незалежно від форми власності, вугледобувних підприємств.
Керівництво ДП «Шахта ім.М.С.Сургая» неодноразово зверталося до ДТЕК з проханням відновлення постачання електроенергії для нашого підприємства та узгодження порядку погашення існуючої заборгованості. На теперішній час у вирішенні даного питання порозуміння не знайдено. (Листи ПрАТ «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля» додаються